BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10234252
nr 1023 4252
Golvlampa
metall / stensockel, 1980-tal
Kondition: nagg på stensockel
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:17:59
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr